مشاوره میخواید یا سؤال دارید؟ :
۰۲۱۶۶۷۱۵۴۶۶

دوره کیک های شکلاتی

10%
تخفیف
538200تومان
598000 تومان
picوارد سایت شوید

طرز تهیه کیک

در مورد طرز تهیه کیک لازم است موضوع کلی را مورد بحث و چالش قرار دهیم. اگر برای اولین بار طرز تهیه کیک خاصی را در اولویت خود قرار داده اید انتظار معجزه را نداشته باشید که با همان اولین مرتبه بتوانید به بهترین کیک و طعم حقیقی کیک یاد شده دسترسی داشت باشید هر چند تلاش کنید همه ی دستورالعمل و نکات اصولی را در نظر بگیرید بدون ترید ممکن است در مراحل بعدی نکاتی مورد توجه قرار نگیرد و نتوانید به بهترین کیک دسترسی داشته باشید به همین دلیل تمرین و تکرار در زمینه ی آشپزی می تواند کلید بسیار مهمی در نظر گرفته شود که شما را به اهداف خود برسد اگر تمرین و تکرار نکنید حتی اگر در کنار بهترین سرآشپزهای جهان نیز آموزش دیده باشید دسترسی به بهترین نوع از کیک و البته غذاها غیر ممکن است ما به همه ی هنرجویان خود در آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو این مورد را به طور کلی و اختصاصی مطرح می کنیم شما باید در نظر داشته باشید  با دسترسی به طرز تهیه کیک های مختلف در اولین مرحله قادر نخواهید بود که یکی از بهترین نوع آن ها را تهیه کنید.

طرز تهیه کیک شکلاتی

برای رسیدن به بهترین طرز تهیه کیک  به زمان کافی برای تمرین و تکرار نیازمند هستید و اگر در این راستا بتوانید به نکات کلیدی و البته اشتباها خود پی ببرید این زمان می تواند بسیار کوتاه باشد به همین دلیل مدرس بین المللی ما در آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو سعی کرده اند اطلاعات کامل را به همراه فوت و فن های ویژه در اختیار شما عزیزان قرار دهند با ما یک قدم دیگر به اهداف خود روز به روز نزدیک خواهید شد.در ادامه به معرفی انواع کیک‌های شکلاتی محبوب پرداخته شده است.

طرز تهیه کیک شکلاتی در آموزشگاه آشپزی

آموزش ها در زمینه ی انواع کیک و شیرینی توانسته است به علاقه مندان آشپزی کمک کند تا انواع کیک و شیرینی های خانگی را برای مناسبت های مختلف آماده کنند. کیک شکلاتی یکی از خوشمزه ترین کیک هایی است که اکثر مردم از آن استقبال می کنند. طعم شکلاتی باعث می شود تا بیشتر سفارش ها بر همین مبنا باشد. کودکان بیشتر از بزرگسالان مشتاق خوردن کیک شکلاتی هستند. قطعا کسانی که  با شکلات میانه ی خوبی دارند، طرفدار کیک شکلاتی نیز هستند. همانطور که می دانیم پیشرفت در فناوری اطلاعات باعث شده است تا روابط با مردم جهان کار راحتی باشد. از طریق اینترنت می توان دستور پخت انواع کیک و شیرینی، غذا و دسر ها را تهیه کرد. برای آشنایی بیشتربا انواع کیک و کیک دسر به مقالات نگارش شده در این زمینه‌ها مراجعه فرمایید.

طرز تهیه کیک- کیک شکلاتی - آموزشگاه آشپزی

معرفی دوره کیک‌های شکلاتی

مدرس با تجربه و کاردان ما در آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو سعی دارد با ارائه ی نکات کلیدی در طرز تهیه کیک های مختلف شما را در رسیدن به بهترین نوع از کیک ها یاری کنند با ما می توانید در کوتاهترین مدت زمان به لیست بسیار زیادی از انواع کیک ها دسترسی داشته باشید. در این دوره طرز تهیه 9 مدل کیک شکلاتی پرطرفدار و کاربردی را به همراه دیزاین های مربوط توسط مدرس بین المللی استاد فرنود به شما آموزش داده می شود، که به شرح زیر می‌باشد.

  1. طرز تهیه کیک شکلاتی بی بی
  2.  طرز تهیه چیز کیک شکلاتی  کاراملی
  3. طرز تهیه کیک شکلاتی ماربل برانیز
  4. طرز تهیه کاپ کیک شکلاتی مغزدار
  5. طرز تهیه کیک شکلاتی خیس ترکیه ای
  6. طرز تهیه کیک شکلاتی ساوارین
  7. طرز تهیه کیک شکلاتی بلک چاکلت
  8. طرز تهیه چیزکیک شکلاتی ارئو 
  9. طرز تهیه کیک شکلاتی تک نفره برشی

کیک شکلاتی طرفداران بسیاری دارد، شاید بتوان گفت این کیک در میان انواع کیک های تهیه شده در سراسر جهان بیشترین تقاضا و درخواست را دارد. در بیشتر کافه ها نیز به مقدار زیاد تهیه می شود ولی اگر به دنبال تهیه ی کیک شکلاتی به روش خانگی هستید با آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو همراه باشید تا به طور دقیق دستورالعمل و نکات ریز برای تهیه این کیک را به دست آورید. در یک مهمانی دیگر می توانید با تهیه ی کیک های خوشمزه و رنگارنگ توجه همه را به سوی خود جلب کنید. همه ما مهارت لازم برای تهیه ی شیرینی و کیک های لذیذ را داریم فقط کافی است اندکی دقت و خلاقیت به کار گرفته و همچنین دستورات لازم را دنبال کنیم.

pic
pic
مدرس: استاد سرآشپز فرنود
مدیریت مجموعه آشپزشو قنادشو کارشناس صداوسیما سرآشپز بین المللی مدرس رسمی سازمان فنی و حرفه ای
0
دیدگاه
دیدگاه کاربران