مشاوره میخواید یا سؤال دارید؟ :
۰۲۱۶۶۷۱۵۴۶۶

دوره آموزش فست فود

20%
تخفیف
680000تومان
850000 تومان
picوارد سایت شوید

غذای آماده یا فست فود اولین بار در روم باستان وجود داشته و مردم غذاهای آماده را از می توانستند تهیه کنند. اولین رستوران های ارائه دهنده ی غذاهایی که سریع آماده می شدند، یا همان فست فود ها، می تواند مربوط به کشور آمریکا باشد. آمریکایی ها که مراحل طرز تهیه همبرگر و یا دیگر غذاهای آماده را متوجه شده بودند، برای اولین اقدام به ارائه فست فود ها نمودند. پس در حقیقت ارائه ی  فست فود ها به شکل امروزی ابتدا از کشور پهناور آمریکا آغاز شد.

توسعه‌ی فست فودها

راهکارهای توسعه در معرفی فست فود آن است که در ابتدا تنوع کافی موجود باشد و از سوی دیگر اصول بهداشتی در ایده ال ترین حالت اجرا شود . طعم هایی که در یک فست فود ویژه ارائه می شود می تواند یا جذب کننده ی مشتری یا دور کننده باشد به همین دلیل در معرفی فست فود و بررسی عوامل موثر و تاثیر گذار در پیشرفت یک فست فودی اولین اهرمی که شما نیازمند ان هستید بهره مندی از افرادی است که مهارت های کافی در ارائه ی تنو وسیعی از فست فودی ها داشته باشید. این مهارت ها به راحتی قابل اکتساب است یک فردی که در این زمینه مهارت کافی دارد به راحتی با حضور در چندین دوره ی حرفه ای می تواند گام های بسیار پیشرفته ای را بردارد.

طرز تهیه همبرگر در آموزشگاه آشپزی


در معرفی فست فود ما نیز سعی کرده ایم در آموزشگاه آشپزی "آشپزشو قنادشو" چنین خدماتی را در اختیار شما قرار دهیم. شما به راحتی می توانید مضرات یک فست فودی را با در نظر گرفتن الگوهای سالم مهار کنید در بخش های قبلی در معرفی فست فود به طور کلی به بررسی فواید و مضرات فست فود پرداخته ایم شما به راحتی می توانید با در اولویت قرار دادن مضرات یاد شده به طور جدی در تهیه ی انواع مختلف از فست فود ها آنها را مهار کنید. به همین سادگی نیز به کسب و کار خود در این زمینه رونق بخشید . ما اینجا هستیم که ترفند های خاص اساتید مجرب در این زمینه را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

طرز تهیه پیتزا در آموزشگاه آشپزی

در ابتدای ورود فست فود ها به سفره ی مردم جهان، خیلی از افراد با استفاده از ایده ها و نظرات بسیار کاربردی و مثبت خود، توانستند تغییرات و دگرگونی های مفیدی در طرز تهیه و مواد اولیه مورد استفاده در پخت فست فود ها برای مثال در طرز تهیه همبرگر، ایجاد کنند و روز به روز آنقدر این صنعت رشد کند تا به امروز برسد. صنعت فست فود هم در حیطه ی انواع غذاها و هم به طور کلی در میان انواع صنایع مختلف، از جمله پیشرفته ترین ها است. لازم به ذکر است که با تلاش و داشتن خلاقیت در تولید و طرز تهیه انواع فست فود ها مانند طرز تهیه همبرگر، می توان باز هم سبب پیشرفت فست فود در جهان شد. امروزه فروشگاه های زنجیره ای در ارائه ی فست فود های نیمه آماده و آماده رشد و توسعه ی فراوانی داشته اند. رستوران های مختلف و مغازه های ساندویچی با تسلط بر طرز تهیه همبرگر و دیگر فست فود ها مانند طرز تهیه پیتزا، در زمان بسیار کم آماده ی ارائه فست فود های بسیار با کیفیت و با قیمت مناسب به مشتریان خود هستند. البته لازم به ذکر است که مدت زمان طرز تهیه برخی فست فود ها مانند طرز تهیه پیتزا بیشتر از دیگر فست فود ها و ساندویچ ها می باشد و برخی افراد این ها را جزو انواع فست فود حساب نمی کنند.

دوره فست فور در آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو

توسعه ی فست فود ها و تلاش برای یادگیری طرز تهیه همبرگر و طرز تهیه پیتزا در انواع آموزشگاه آشپزی مثل آشپزشو قنادشو، آن قدر پیشرفت نموده است که حتی خیلی از افراد به فکر مهاجرت از طریق آشپزی افتاده اند.

دوره فست فود در آموزشگاه آشپزی

دوره آموزش فست فود یکی از دوره های قوق العاده و بی نظیر آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو می‌باشد. در این دوره آموزشی استاد فرنود ۰ تا ۱۰۰ نکات طرز تهیه انواع مختلف فست فود از جمله انواع خمیر پیتزا ( ایتالیایی و آمریکایی و ترانچو) تا برگرهای دست ساز و سوخاری ها و .. را بصورت کامل آموزش می دهند طوری که به جرات می توانید پس از گذراندن این دوره شما فست فود خود را راه اندازی کنید.

 

این دوره در حال فیلم برداری می باشد و تا تکمیل شدن این دوره تخفیف آن پابرجا خواهد بود.
از این فرصت نهایت استفاده ببرید.
pic
pic
مدرس: استاد سرآشپز فرنود
مدیریت مجموعه آشپزشو قنادشو کارشناس صداوسیما سرآشپز بین المللی مدرس رسمی سازمان فنی و حرفه ای
0
دیدگاه
دیدگاه کاربران