بهترین ایده ها برای تزیین کیک تولد

۲۲
تیر ۱۳۹۹ /
نویسنده سرآشپز فرنود

برای آشنایی با  طرز تهیه کیک تولد  و تزیین آن با  آموزشگاه آشپزی آشپز شو قنادشو همراه  باشید. دراین محتوا قصد داریم چند نوع تزیین زیبا برای کیک تولد را به شما معرفی کنیم. با ما تا آخر این مطلب همراه باشید تا به شما طرز تهیه کیک تولد با تزیینات زیبا را آموزش دهیم

مشا میتوانید با مراجعه به سایت آموزشگاه آشپزی "آشپزشو قنادشو" علاوه بر آموزش طرز تهیه کیک تولد از آموزش های دیگر نظیر انواع کیک و کیک دسر نیز بهره مند شوید همچنین می توانید از دوره های آموزشی مهارتی که برای شما در نظر گرفته شده استفاده کنید و مدرک معتبر بین المللی دریافت کنید که میتواند شانس شما را برای مهاجرت از طریق آشپزی افزایش دهد.

فهرست

طرز تهیه چند نوع کیک تولد

جهت آشنایی و آموزش طرز تهیه کیک تولد و همینطور تزیین آن می توانید از کلیپ های  آموزشگاه آشپزی "آشپزشو قنادشو" بهره مند شوید. در این محتوا قصد داریم چند نوع تزیین زیبا برای کیک تولد را به شما معرفی کنیم. با ما تا آخر این مطلب همراه باشید تا به شما طرز تهیه کیک تولد با تزیینات زیبا را آموزش دهیم. شما برای  آماده سازی تم تولد فرزندتان از چه طریقی اقدام می کنید؟ آیا برای تهیه تزیینات کیک تولد تا به حال در خانه تلاشی کرده اید؟ نتیجه آن چه بوده است؟
اگر تا به حال برای تزیین کیک تولد موفق عمل نکرده اید نگران نباشید. آموزشگاه آشپزی "آشپزشو قنادشو" با ارائه طرز تهیه کیک های تولد جذاب به شما می تواند به رفع این مشکل شما کمک زیادی بکند. البته شما می توانید از ایده هایی که ما به شما معرفی می کنیم برای خلق ایده های تازه هم استفاده کنید.

طرز تهیه کیک ترافلی

اگر پس از تزیین کیک تولد متوجه شدید که خامه کشی برای تزیین کیک شما کافی نیست می توانید از  طرز تهیه کیک تولد ترافلی استفاده کنید. برای این نوع تزیین و استفاده از  طرز تهیه کیک تولد  ترافلی بهتر است از خامه ای که با نارگیل ترکیب شده باشد استفاده کنید. پس از قرار دادن خامه بر روی سطح کیک آن را در یخچال قرار دهید و پس از خروج کیک از یخچال آن را با ترافل های رنگی تزیین کنید. با این کار رنگ فوق العاده جذابی را به کیک خود می بخشید. شما می توانید بر روی تمام سطح کیک مورد نظرتان ترافل بپاشید. در صورتی که تمایل دارید از  طرز تهیه کیک تولد ترافلی متفاوتی استفاده کنید می توانید فقط بر روی قسمتی از سطح کیک خود ترافل قرار دهید.

طرز تهیه کیک تولد بادکنکی

برای بیان طرز تهیه کیک تولد بادکنکی با  آموزشگاه آشپزی "آشپزشو قنادشو"   همراه باشید. ابتدا شما باید برای خامه کشی بر روی سطح کیک اقدام کنید. بهترین روش خامه کشی در طرز تهیه کیک تولد بادکنکی نوع بی نظم آن است.  شما پس از قرار دادن سیخ های چوبی در سطح کیک مورد نظرتان می توانید بادکنک هایی را که از قبل آماده کرده اید بر روی این سیخ ها گره بزنید. اما یک نکته مهم در  طرز تهیه کیک تولد  بادکنکی وجود دارد و آن این است که بهتر است بادکنک هایی کوچک را برای این کار انتخاب کنید تا زیبایی بیش تری داشته باشد. همچنین باید هنگام گره زدن بادکنک ها بر روی سیخ ها مراقب باشید بادکنک ها نترکند.

طرز تهیه کیک تولد داژه

جهت آموزش و تزیین یک کیک زیبا می توانید از کلیپ های آموزشگاه آشپزی "آشپزشو قنادشو"   بهره مند شوید. در این بخش قصد داریم طرز تهیه کیک تولد  داژه را برای شما بیان کنیم. آیا تا به حال از داژه های رنگی برای تزیین خوراکی ها و شیرینی های مختلف استفاده کرده اید؟ نظر شما در مورد استفاده از این آبنبات های رنگی برای تزیین سطح کیک چیست؟
شما با استفاده از این آبنبات های رنگی می توانید رنگ های مختلف را به سطح کیک خود وارد کنید و تجربه یک رنگ آمیزی فوق العاده را داشته باشید.

طرز تهیه کیک تولد رنگین کمانی


آیا تا به حال تمایل داشته اید که از رنگ های رنگین کمان در تزیین کیک تولد استفاده کنید و رنگین کمان را به خانه خود بیاورید؟  اگر می خواهید با  طرز تهیه کیک تولد  رنگین کمانی آشنا شوید با  آموزشگاه آشپزی "آشپزشو قنادشو" همراه شوید.شما با قرار دادن چند رنگ زیبای رنگین کمان که به صورت خوراکی هستند در خامه قنادی می توانید این کیک را آماده کنید. نکته مهم در  طرز تهیه کیک تولد رنگین کمانی این است که شما باید حداقل ۴ رنگ را برای این نوع تزیین آماده کنید و بهترین نوع آن آماده سازی ۵ یا ۶ نوع رنگ می باشد. نکته مهم در این وع این است که شما باید با قاشق طخامه را بر روی سطح کیک قرار دهید و به آن شکل و فرم بدهید.
شما می توانید به همین سبک مدل کیک آبرنگی را هم تهیه کنید.  طرز تهیه کیک تولد آبرنگی بدین صورت است که پس از تهیه خامه رنگی شما این خامه را با قلمو  بر روی سطح کیک می کشید و خامه شما هم باید در این نوع مدل صاف باشد و هیچ گونه بی نظمی نداشته باشد.

طرز تهیه کیک تولد پاپیونی

شما برای یادگیری طرز تهیه کیک پاپیونی با  آموزشگاه آشپزی "آشپزشو قنادشو" همراه باشید. طرز تهیه کیک تولد  پاپیونی به این صورت است که، ابتدا شما اقدام به پخت کیک شکلاتی ساده ای می کنید. سپس با کاغذ طرح یک پاپیون زیبا را در بیاورید و آن را در کناری قرار دهید.
مرحله بعد در  طرز تهیه کیک تولد  پاپیونی این است که  پاپیون آماده شده را روی سطح کیک قرار دهید و پودر قندی را برای پاشیدن روی سطح کیک آماده کنید.
در مرحله سوم  طرز تهیه کیک تولد  پاپیونی شما باید پودر قند را بر روی طح کیک بپاشید. با این کار شما یک زمستان زیبا را بر روی سطح کیک خود ایجاد می کنید. این نوع تزیین کیک می توانید شما را به یاد فصل زمستان بیاندازد و خاطرات شیرین این فصل را برای شما زنده کند.
در مرحله چهارم  طرز تهیه کیک تولد  پاپیونی شما باید کاغذ پاپیونی شکل را از روی سطح کیک بردارید و پس از این کار شما می توانید مکان پاپیونی شکل باقی مانده بر روی سطح کیک را مشاهده کنید. شاید با مشاهده این صحنه تصور کنید که فصل زمستان را بسته بندی کرده اید و به عنوان هدیه می خواهید به عزیزی آن را تقدیم کنید.

طرز تهیه کیک تولد پارک ژوراسیک

اگر بچه های نوجوانی دارید که می خواهید برای آن ها تزیین کیک تولد متفاوتی را داشته باشید، پیشنهاد آموزشگاه آشپزی "آشپزشو قنادشو"  برای شما کیک پارک ژوراسیک است. شما برای آشنایی با  طرز تهیه کیک تولد  پارک ژوراسیک با آموزشگاه آشپزی آَشپزشو قناد شو  همراه باشید.
مرحله اول  طرز تهیه کیک تولد  این است که باید کیک را با خامه شکلاتی بپوشانید.
در مرحله دوم  طرز تهیه کیک تولد، شما باید شکلات هایی را که از قبل به صورت آب شده کنار گذاشته اید بر روی این کیک قرار دهید و بیسکویت های پتی بور را می توانید برای  زیبایی بیشتر کیک روی آن قرار دهید.   با این کار سطح زمین زیر پای دایناسورها را آماده می کنید.
در مرحله سوم طرز تهیه کیک تولد  شما باید چند دایناسور اسباب بازی را روی سطح کیک قرار دهید. مراقب باشد دایناسورهای شما بر روی سطح کیک به درستی قرار بگیرند و از روی آن نیفتند.

0
دیدگاه
دیدگاه کاربران