آموزش آشپزی، خوشمزه ترین صبحانه ها

۲۲
تیر ۱۳۹۹ /
نویسنده سرآشپز فرنود

در این محتوا قصد داریم روش آماده سازی چند نوع صبحانه خوش مزه و مقوی را به شما عزیزان آموزش دهیم. شما می توانید این صبحانه ها را در زمان کم آماده کنید. بعضی از این دستورهای پخت برای صبحانه یک روز تعطیل بسیار مناسب می باشند. برای یادگیری این صبحانه ها با آموزشگاه آشپزی آشپزشو قناد شو همراه شوید.

شما میتوانید با مراجعه به سایت آموزشگاه آشپزی "آشپزشو قنادشو" علاوه بر آموزش انواع صبحانه از آموزش های دیگر نیز بهره مند شوید همچنین می توانید از دوره های آموزشی مهارتی که برای شما در نظر گرفته شده استفاده کنید و مدرک معتبر بین المللی دریافت کنید که میتواند شانس شما را برای مهاجرت از طریق آشپزی افزایش دهد.

فهرست

 

اهمیت صبحانه به همراه بهترین آموزش آشپزی

به نظر شما استفاده از مواد خوراکی تکراری و کسل کننده می تواند نیاز بدن شما را برطرف کند؟ آیا می توانید از خوردن یک صبحانه کسل کننده لذت ببرید؟ اگر هنوز هم با صبحانه بچه ها مشکل دارید با ما همراه باشید تا چند نمونه صبحانه خوشمزه و مقوی را به شما معرفی کنیم. این صبحانه ها هم طعم خوبی دارند و هم مقوی می باشند. در این محتوا قصد داریم آموزش آشپزی  چند نوع صبحانه خوشمزه و مقوی را به شما عزیزان داشته باشیم.  شما می توانید این صبحانه ها را در زمان کم آماده کنید. بعضی از این دستورهای پخت برای صبحانه یک روز تعطیل بسیار مناسب می باشند. برای یادگیری این صبحانه ها با آموزشگاه آشپزی "آشپزشو قنادشو" همراه شوید. اگر غذا جذاب باشد، آموزش آشپزی  می تواند یکی از شیرین ترین آموزش های زندگی شما باشد. اما با تهیه غذای تکراری نمی توان چندان به  آموزش آشپزی  موفق امید داشت.

آموزش آشپزی خوشمزه ترین صبحانه ها

در ادامه قصد داریم  آموزش آشپزی  خوشمزه ترین صبحانه ها را برای شما داشته باشیم، با آموزشگاه آشپزی آشپز شو قناد شو  همراه باشید. این آموزشگاه پس از آموزش آشپزی  به هنرجویان خود برای آن ها   مدرک بین المللی آشپزی  صادر می کند. مدرک بین المللی آشپزی   این آموزشگاه در کشورهای زیادی اعتبار دارد. تمامی سرآشپزان و اساتید این آموزشگاه که به آموزش آشپزی  می پردازند،  دارای مدرک بین المللی آشپزی  می باشند. 

کرپ شکلات با توت فرنگی یا موز

این غذا را میتوان خوشمزه ترین صبحانه مقوی موجود در دنیا نامید. شما با یک بار استفاده کردن از این غذا هیچگاه طعم آن را فراموش نخواهید کرد. اگر از آن دسته افراد هستید که برای خرید نان در هر صبحانه مشکل دارید و دوست ندارید هر روزصبح نان بخورید، این غذا برای شما بسیار مناسب می باشد. کرپ می تواند جای نان صبحانه را برای شما بگیرد و نیاز غذایی شما را از این نظر رفع نماید. قصد آموزشگاه آشپزی "آشپزشو قنادشو"  از آموزش آشپزی  به شما تضمین سلامت شما می باشد. پس برای تحقق این هدف ما این غذا را برای شما انتخاب نموده ایم.

مواد لازم برای ۳ نفر
آرد: یک پیمانه
تخم مرغ: یک عدد
شیر:  یک پیمانه
 توت فرنگی: به میزان دلخواه
شکر:  یک قاشق غذاخوری
وانیل:  نوک قاشق چایی خوری
شکلات صبحانه: به میزان دلخواه
بکینگ پودر:  نصف قاشق چایی خوری

دستور پخت
برای آموزش آشپزی  کرپ ابتدا باید برای ترکیب کردن شکر و وانیل و تخم مرغ و شیر آن ها را در مخلوط کن بریزید. بعد از این که مایع یک دستی به دست آمد،آرد و بکینگ پودر را نیز به این ترکیب اضافه کرده و هم بزنید. ماهیتابه ای را که با کره چرب کرده اید بر روی حرارت ملایمی قرار دهید تا کمی گرم شود، سپس مایه را در ماهیتابه ریخته و به خوبی در درون ماهیتابه پخش کنید. پس از سفت شدن کرپ باید آن را برگردانید تا دو طرف آن کاملا پخته شود. پس از گذراندن این مراحل حالا باید کرپ را درون ظرفی دیگر سرو کرده و بر روی آن شکلات و توت فرنگی قرار دهید. شما می توانید از موز نیز بر رو ی کرپ استفاده کنید.

گرانولای گردو و دارچین

برای  آموزش آشپزی  گرانولای گردو و دارچین در ابتدا باید یک چهارم پیمانه روغن و عسل را همراه با یک دوم پیمانه نمک ترکیب کنید به طوری که به خوبی یک دست شوند. در مرحله بعد این  آموزش آشپزی  باید بیان کنیم که گردوها باید کوبیده شوند. میزان گردوی لازم یک دوم پیمانه تا دو پیمانه می تواند باشد. گردو ها را یک چهارم پیمانه شکر قهوه ای و سه پیمانه جو پرک و یک ق چ دارچین، مخلوط نمایید. این مواد را در درون فر قرار دهید و فراموش نکنید که حتما باید بر روی سینی فر کاغذ روغنی قرار دهید.  دمای لازم فر باید ۱۸۰ درجه باشد و زمان لازم برای پخت نیم ساعت می باشد. نکته مهم در آموزش آشپزی  برای  این غذا این است که باید دو تا سه بار سینی فر را در زمان پخت درآورده و برای هم زدن مواد آن اقدام کنید.

اوتمیل

اگر تمایل دارید که سایتی را بیابید که آموزش آشپزی  غذاهای بدون نیاز به پخت و مقوی داشته باشد می توانید به سایت آموزشگاه آشپزی "آشپزشو قنادشو"  مراجعه کنید. آیا دوست دارید برای شما  آموزش آشپزی غذای ساده داشته باشیم؟ پس با ما همراه باشید. برای آموزش آشپزی  غذای اوتمیل باید به شما بگوییم که نیاز به ۵ قاشق جو دوسر و یک پیمانه شیر، همچنین یک ق چ شکر یا عسل و یک دوم ق چ دارچین نیاز دارید. در مرحله بعد آموزش آشپزی ، همه مواد را با هم ترکیب می کنیم و در درون یخچال قرار می دهیم. صبح روز بعد شما می توانید این غذا را برای خود سرو کرده و میل نمایید.

0
دیدگاه
دیدگاه کاربران